Zobacz teleradiologia polska

Apr 16 2017 Schreiben Sie den ersten Kommentar!
Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Wraz z postępem cywilizacji rośnie liczba zagrożeń dla zdrowia. Wystarczy wspomnieć, że za 80 proc. zgonów na świecie ważne są właśnie choroby cywilizacyjne, m.in. cukrzyca i choroby układu krążenia. A te szczególnie wywołane są niewłaściwą dietą i będącym sposobem życia. Dlatego specjaliści biją na alarm i podnoszą wagę profilaktyki – zdrowego żywienia i stylu.

Niestety taki diabeł straszny

Odpowiedzialny za nasze zdrowie jest bliski styl bycia. Istotną rolę gra tu nie tylko ruch, ale również dieta. Powinniśmy być szczególnie aktywni, ale też przyjrzeć się dotychczasowemu menu, a przeważnie produktom wysokokalorycznym czyli mającym dużo tłuszczu i/lub cukrów – tłumaczy dr n. med. Agnieszka Jarosz, kierownik Centrum Promocji Zdrowego Żywienia i Prace Finansowej w Instytucie Żywności i Produkowania im. prof. n. med. Aleksandra Szczygła.
teleradiologia opisy badań telemedycyna

Wbrew pozorom prowadzenie intensywnego sposobu istnienia nie wymaga sporo wyrzeczeń i katorżniczych ćwiczeń. Wystarczy przestrzegać kilku zasad.

Po pierwsze: różnorodność. Jak uczy Dr Agnieszka Jarosz, urozmaicenie, to przyczyna diety.
teleradiologia
Po drugie: piramida żywieniowa. Tutaj na pierwszy etap oka wszystko wydaje się banalnie proste. W spokoju, chyba wszystek jednak raz widział wspomnianą piramidę. A często zapominamy o wytycznych. A ostatnie są nieubłagane – należy jeść dużo produktów zbożowych i warzyw i produktów (jednak te nowe bywają kaloryczne), za to rzadko sięgać po czerwone mięso i słodycze.

Po trzecie: Przygotowanie. Niby nic, ale często zapominamy, iż to jak piszemy posiłki ma ważne znaczenie.
e-zdrowie opisy badań archiwizacja dokumentów medycznych

Unikamy materiałów z bogatą ilością tłuszczu oraz cukrów prostych. Często znajduje się, że smażenie na oleju nie posiada żadnych wad. Niestety obraz jest oczywiście samo duży jak smalec i zbyt szybkie jego spożycie może przysporzyć się do odkładania zbędnych kilogramów.

Gelesen 126 mal
Mehr in dieser Kategorie: « Great sport blog Great blog »

Schreibe einen Kommentar

Bitte achten Sie darauf, alle Felder mit Stern * zu füllen. HTML-Code ist nicht erlaubt.